belépés belépés | segítség segítség | alkalmazások alkalmazások | RSS RSS | előfizetés előfizetés | akciók akciók Nol.hu | NolBlog | NolTV | Hírmátrix | Jobmátrix | NolRandi
 
Népszabadság.hu | NolBlog | NolTV 2012. február
11. szombat

Veress Józsefet Békésbe rendelik

Távozik posztjáról január elsején Veress József. Az európai uniós ügyekért felelős tárca nélküli miniszter politikai államtitkára a felmentését nem kívánta kommentálni: ő maga is csak a Magyar Távirati Iroda írásából értesült a döntésről.

Munkatársunktól| Népszabadság| 2005. december 30. |nincs komment

nyomtat email plusz mínusz Küldés Facebook-ra Küldés Twitter-re Felvétel Google Bookmarks-ra

Cikk értékelésBe kell jelentkezni az értékeléshez!

KommentekBe kell jelentkezni a hozzászóláshoz!

HIRDETÉS

Veressnek - jelezte több szocialista politikus - nem kormányzati teljesítménye miatt kellett mennie. Az ok: a szocialisták Békés megyei elnöke az MSZP vezérkara szerint képtelen volt rendet tartani portáján, s a parlamenti képviselőjelöltek megyei listájának összeállításakor érvényesíteni a Budapestről érkező elvárást. Békéscsabáról és Mezőkovácsházáról egyaránt be kellett volna emelni egy-egy jelöltet a megyei listára, ám ez nem sikerült. A megye többi részének szervezetei ugyanis az utóbbi évtizedben "perben-haragban" állnak a békéscsabaival, mondván: az túlzott dominanciára törekszik. Így bukott el korábban az a kezdeményezés, hogy a békéscsabai szervezet erős embere, Tóth Károly vezethesse a megyei listát. A képviselő panaszra ment a pártközponthoz, ahol meghallgatásra talált, s az országos listán kapott biztos befutó helyet. A Népszabadság információi szerint ezzel azonban még nem ér véget a konfliktus: a párt vezérkara - hiába zárták már le a területi listákat - várhatóan újabb jelöltnévsort készíttet a helyiekkel. (Munkatársunktól)

 

HIRDETÉS

HIRDETÉS
.
HIRDETÉS
. .
Galériák
     

Ez a címe

KÖVETKEZŐ » « ELŐZŐ
HIRDETÉS
. .
. .
HÍRMÁTRIX . NOLTOP10
   olvasottak   
HIRDETÉS
. .
HIRDETÉS
. .
HIRDETÉS