belépés belépés | segítség segítség | alkalmazások alkalmazások | RSS RSS | előfizetés előfizetés | akciók akciók Nol.hu | NolBlog | NolTV | Hírmátrix | Jobmátrix | NolRandi
 
Népszabadság.hu | NolBlog | NolTV 2012. február
12. vasárnap

Elkapták a bódébordélyok üzemeltetőit Kiskunhalason

Prostituáltak futtató két férfit fogtak el a rendőrök Kiskunhalas közelében - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szombaton az MTI-vel.

MTI| 2010. március 20. |5 komment

nyomtat email plusz mínusz Küldés Facebook-ra Küldés Twitter-re Felvétel Google Bookmarks-ra

Cikk értékelésBe kell jelentkezni az értékeléshez!

KommentekBe kell jelentkezni a hozzászóláshoz!

komszomol | 2010. március 20. | 23:43:48

Jó lenne az idióta törvényhozóknak eldönteni, hogy akkor most szabad a prostitúció vagy tilos. Ez a felemás helyzet igazából senkinek sem jó, de a prostikkal szemben kimondottan aljas.

Tiltsák be, és üldözzék, vagy engedjék, és hagyják békén a delikvenseket. De az, hogy több ezer bordély működik, aztán ha úri kedvünk úgy diktálja egyet-kettőt megf.ngatunk, nagyon undorító tevékenység.

liberal01 | 2010. március 20. | 22:48:32

Bravó, halasi rendőrök!
No de mi a helyzet a kollégáitokkal? Az ország ezer más helyén hasonló dolgok vannak! Ha ezeknek csak töredékével foglalkozna a rendőrség, máris olyan érdektelen lenne egy ilyen hír, hogy be se kerülne az újságba!

adamant | 2010. március 20. | 21:28:11

Ápá 40 - fiú 24 = 16 ???????????? Elég korán kezdhette... Vagy csak adoptált?
(Ezek után hány éves lehet a kedves "mama"...?)
:)))

jobbferi | 2010. március 20. | 21:21:18

Kommandosok csaptak le a lanyokra? Hatulrol?

Elfogytak a politikusok?

HIRDETÉS

A rendőrök még csütörtökön fogták el és vették őrizetbe a 24 éves és a 40 éves férfit. Az apát és fiát azzal gyanúsítják, hogy 2008 óta rendszeres haszonszerzésre törekedve, több nőt is rávettek arra, hogy Kiskunhalas környékén, az 53. számú főútvonal mentén prostituáltként dolgozzanak - közölte Nyikos Tamás.

A rajtaütéskor a rendőrök a futtatók autójában két nőt is találtak, akiket tanúként hallgattak ki. Ezzel párhuzamosan házkutatásokat és további kihallgatásokat is tartott a hatóság. Az őrizetbe vett és kerítés bűntettének elkövetésével gyanúsított két férfit előzetes letartóztatásba helyezték - mondta a szóvivő.

Az RTL Klub Híradó úgy tudja: az 53-as főút melletti fabódékban dolgozó lányok futtatóira kommandósok csaptak le. A rendőrök szerint a két férfi legalább hat nőt dolgoztatott prostituáltként ezen a környéken. Akadt közöttük olyan lány is, aki még kiskorú volt. Naponta legkevesebb 50 ezer forintot kellett keresniük.

HIRDETÉS

A hírműsor szerint a kerítők kocsijában nagy mennyiségű gumióvszert találtak, valamint a főút menti kalyibák kulcsait. Mint közölték, gyanúsítottá válhatnak azok is, akik a bódék felépítéséhez bérbe adták a tanyájukat, őket bordélyház működtetéséért vonhatják felelősségre.

A fatákolmányokat a hatóság időközben elbontatta.

 
nyomtat email plusz mínusz Küldés Facebook-ra Küldés Twitter-re Felvétel Google Bookmarks-ra    5 komment

HIRDETÉS

HIRDETÉS
.
HIRDETÉS
. .
Galériák
     

Ez a címe

KÖVETKEZŐ » « ELŐZŐ
HIRDETÉS
. .
. .
HÍRMÁTRIX . NOLTOP10
   olvasottak   
HIRDETÉS
. .
HIRDETÉS
. .
HIRDETÉS
=